English

Kingi villa väge!
Kingi villa väge!
Kingi villa väge!
kudumid-1.jpg
Kingi villa väge!
Kingi villa väge!
Kingi villa väge!
Kingi villa väge!
Slide One

Põhjamaine disain ja villa vägi - tervis, enesekindlus ja edu

sLAU_2922.jpg
previous arrow
next arrow
Image
Image

Kauni pakub:

Villane kampsun on põhjamaa kliimas asendamatu nii jahedatel suveõhtutel jalutades kui talvise soojahoidjana. Kauni kollektsioonis leiab endale sobiva villase kampsuni nii erkasid toone armastav kui tagasihoidlikkust hindav naine. Meeste kudumid on suurelt jaolt rahulikes toonides. Kauni villased kudumid jagunevad nelja kollektsiooni.

"VÄGI"

kollektsioon peidab endas müstilisi sümboleid ja meie vanade esivanemate poolt kasutatud kaitse- ja väemärke. Maagilised märgid on kootud naturaalsest villast väekatesse mustritesse, mis kaitsevad, hoiavad ja annavad kandjale jõudu, edukust, rõõmu, armastust, tervist, viljakust ning rikkust.

„Otsin loodusest väge, palvetan esiemade poole. Kuulen aastatuhandete tarkust sosistamas väesõnu ja väehelisid. Näen, ja tunnetan väemärke meie esivanemate poolt looduna, kaitsmaks mind ja mu kalleid. Olen tänulik kaitse ja väe eest.“

Image
Image

„LOODUSMAAGIA“

muusaks on olnud loodus, koos lillede, lehtede, liblikate ning erinevate ilma varjunditega. Kõige mahukam väga armastatud kollektsioon. Looduse rikkus, värvid, selgus, mustrid ja korduvad mustrid, võnked, ilm, tuul, aastaajad, torm, rahu ja harmoonia on lummanud mind ligi 20 aastat. Loodus inspireerib uuesti ja uuesti looma ning visandite mapp on ootel ja julgustav.

„MINU EESTI“,

kus inspiratsioon on tulnud Eesti rahvariietest ja vanadest esiemade käsitöömustritest, mis on olnud ergutavaks ideedeallikaks oma elurõõmu ja värviküllusega, avades aina uusi ideid ning mõtteid. Kõige esimesena loodud kollektsioon, kuhu koguneb uusi mudeleid ja mustreid tänu tantsu- ja laulupidude värskendavale inspiratsioonile. Pühendatud meie kultuurile ja esivanematele.

"MU MERI"

on minu kummardus võimsale merele ja meremeestele. Sinised toonid, ankrud ja triibud - jooned, mis läbivad MU MERI kollektsiooni.

Projekti raames soetati uus poolimismismasin ja
stardiabi kaasati 15 000 € ulatuses.
Projekti toetas Euroopa Regionaalarengu Fond.